Заплановано операцію на очах: Родичка жорстоко побитого у Франції українського підлітка розповіла про його стан

Українець Юрій, на якого напали у Парижі
14-річний Юрій, якого жорстоко побили у Парижі Фото з відкритих джерел

Винних у злочині наразі не затримали, проте у поліції є чимало фактів та доказів

На сьогоднішній день стан побитого у Парижі українського підлітка стабілізувався. Сьогодні лікарі планують провести йому операцію на очах.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення розповіла тітка побитого підлітка Ірина Крученик.

Ірина Крученик розповіла, що наразі за фактом побиття її племінника французькі правоохоронні органи проводять розслідування, мама хлопця вже декілька разів давала пояснення.

"На сьогоднішній день відомо, що стан Юрчика стабілізувався. Вчора більш-менш день пройшов добре. Сьогодні планується операція на очі…Про прогнози ще зарано говорити. Він опритомнів, але чи буде він такий, як був до цього, важко сказати", –  зауважила тітка хлопця.

Зі слів Ірини Крученик, винних наразі не затримали, проте у поліції є чимало фактів та доказів. Також надходить багато анонімної інформації з коледжу, де навчався побитий підліток.

Окрім цього вона зазначила, що представники українського посольства зв’язувалися з сім’єю постраждалого, приходили у госпіталь та запитували про стан хлопця.

Жінка сподівається, що публічний розголос справи та зацікавленість політиків посприяє якнайшвидшому розслідуванню цього жахливого злочину, скоєного проти українського підлітка. 

Новини за темою: Шокує своєю дикістю, варварством, ненавистю: Зеленський відреагував на побиття підлітка-українця в Парижі

Нагадаємо, на компанію 14-річного Юрія напали 15 січня у Франції, підлітку не вдалося втекти. У результаті нападу в українця пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей. Після інциденту українські дипломати звернулися з офіційним запитом до прокуратури Парижа.