Новини » Події Читать эту новость на русском

Померла заступниця міністра освіти Любомира Мандзій

Любомира Мандзій
Любомира Мандзій Українська правда

Вона пішла із життя після важкої хвороби

У суботу, 27 листопада, померла тимчасово виконуюча обов'язки міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Львова Андрій Садовий.

"Після тяжкої хвороби відійшла у вічність українська освітянка Любомира Мандзій. Любомира була дуже потужним професіоналом, таких людей називають світочами науки", - написав він.

Як відомо, Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року в селі Опака Дрогобицького району Львівської області. У 1995 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія".

Новини за темою: На 97-му році життя помер колишній в'язень нацистських концтаборів

З 1998 по 2001 рік навчалася за спеціальністю "політичні інститути і процеси" навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка. У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук, а у 2008 - отримала вчене звання доцента.

З 2016 по 2019 рік працювала директором Департаменту освіти і науки Львівської ОДА. У липні 2019 року перемогла у конкурсі на посаду начальника управління Державної служби якості освіти у Львівській області.

11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України Ганни Новосад. У березні 2020 року була призначена тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки.

Новини за темою: Помер народний артист України, диригент Національної опери Аллін Власенко

Нагадаємо, раніше, 25 листопада, помер колишній мер Києва (1995-2006 рр) Олександр Омельченко. Перед цим його госпіталізували зі значним ураженням легень внаслідок захворювання на COVID-19.