На Дніпропетровщині в жінки вилучили 15-річну доньку з вагою немовляти. Відео

Будинок, у якому виявили дівчинку
Будинок, у якому виявили дівчинку Скріншот з відео

У підлітка діагностовано церебральний параліч і синдром Дауна

У Дніпропетровській області в Кривому Розі правоохоронці під час рейду виявили 15-річну дівчинку, яка важить всього 9 кілограмів. Про це повідомляє "34 канал".

Зазначається, що підліток перебувала в одній із квартир в умовах повної антисанітарії. Вона не розмовляє і практично не рухається. Виявилося, що в дівчинки діагностовано церебральний параліч і синдром Дауна.

Відомо, що 15-річна Богдана та її 47-річна матір і сестра, які не працювали, існували на виплати по інвалідності та соціальну допомогу. При цьому в їхній квартирі з тарганами були відключені світло і газ.

Сама ж дівчинка, яка має інвалідність, голодувала й не отримувала медичної допомоги, тому її госпіталізували в місцеву лікарню. Наразі ж її матері, яка неодноразово відмовлялася помістити хвору доньку в спеціалізований заклад, загрожує до 5 років позбавлення волі та позбавлення батьківських прав.

Новини за темою: У Львові чоловік під час сварки побив до смерті свою 81-річну матір

Нагадаємо, нещодавно на Харківщині мати покинула без нагляду двох неповнолітніх дітей. Тоді чотирирічний хлопчик блукав селом у самісінькій майці та колготках.