На Буковині чиновники міськради погоріли на хабарі

хабар
Фото з відкритих джерел

Зловмисниця прагнула отримати за свої "послуги" через посередника 10 тисяч доларів

Правоохоронці затримали посадових осіб однієї з міських рад Чернівецької області на отриманні хабаря від місцевих підприємців. Про це повідомила пресслужба МВС.

"Організувала корупційну "схему" виконуюча обов’язки міського голови – секретар міської ради. За сприяння у безперешкодному оформленні договорів оренди нерухомого майна комунальної власності по занижених цінах підприємці повинні були сплачувати посадовиці "невеличку подяку". Також у "схемі" були задіяні депутатка цієї ради та її родич. Останній виконував роль посередника", - йдеться в повідомленні.

Так, зловмисниця прагнула отримати за свої "послуги" через посередника 10 тисяч доларів. Гроші повинні були надходити у кілька етапів.

13 жовтня слідчі провели спецоперацію та затримали трьох осіб під час розподілу коштів безпосередньо на об’єкті оренди. У зловмисників було вилучено 4 тис. доларів. Раніше правоохоронці задокументували отримання у якості хабаря ще 47 тисяч гривень.

Загальна сума отриманої неправомірної вигоди – понад 160 тисяч гривень.

Наразі усі фігуранти затримані, вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

Новини за темою: На Закарпатті судитимуть лісника за отримання 1,2 тис. доларів хабаря

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці директор одного з державних підприємств намагався дати хабар очільнику Вінницької облдержадміністрації розміром 4,2 млн грн. Посадовець діяв в інтересах сторонніх осіб і намагався переконати очільника області змінити цільове призначення бюджетних коштів.