Зеленський веде країну і народ на заклання. Але довго це не триватиме, Медведчук явно щось знає

Денис Жарких

Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог
Медведчук та Зеленський
112ua.tv

Про це пише Денис Жарких на своїй сторінці в Facebook.

Війни не буде, буде гірше.

Почитав статтю Віктора Медведчука з аналізом статті Медведєва, багато чого можна дізнатися про майбутнє України. Медведчук, по-перше, багато знає, по-друге, володіє аналітичним розумом, по-третє, має власну стратегію, ніколи не кидаючись з боку в бік і не перефарбовуючись. Незважаючи на те, що автор багато знає, стаття не містить нічого такого, що нам невідомо. Але при цьому Медведчук, як серйозний аналітик, складає факти в купу, і тут ми бачимо певну картину. І з цієї картини ми бачимо буде війна чи ні, що блеф, а що правда.

Перша правда в тому, що українська дипломатія, опустившись нижче плінтуса, програла не тільки Росії, але всім сусідам, включаючи Угорщину, Польщу, Білорусь, Румунію, Словаччину, і, до купи, Молдавію. "Чи розуміють сьогоднішні керівники країни, що на міжнародній арені після цього (статті Медведєва - авт) українська влада виглядає такою, яка отримала жорстку відповідь, утерлася, ніяк не відреагувавши на неї і продовжує розповідати одночасно про необхідність переговорів з Росією і бажання українського генералітету проїхатися танками Арбатом? Це клінічна картина шизофренії, і передбачуваним результатом буде "нерукостискання" і токсичність української влади у світовому співтоваристві. Це фактично крок виведення української влади за вухо з клубу світової політики" - робить висновок політик. Довго не будемо голосити з цього приводу, просто позначимо, що Медведчук сказав про те, що війна українською дипломатією вже програна. Ні, це не означає, що не виграє США, або, наприклад, Польща. Але Україна вже, розумієте, вже програла в дипломатичній грі.

Що з цього випливає? З цього випливає, що Росії просто невигідна війна в Україні, і Росія це розуміє. Цитуємо Медведчука: "Українська державна пропаганда з 2014 року побудована на російсько-українській війні. Саме це є чинником гри України на міжнародній арені та виправданням репресій проти опозиції всередині країни. Але стаття Дмитра Медведєва вказує на те, що Росія просто гидує військовим зіткненням з нинішньою українською владою. Битися можна з рівним, а Москва бачить в команді Зеленського бєспрєдєльщіков". Тобто, Росія, як не приходила на війну з 2014, так і не прийде. Але це не означає, що вона не буде діяти, ще як буде.

Далі знову цитуємо: "Виходить, війни, російського вторгнення, які так анонсував Київ, не буде? Тут ситуація, на жаль, ще гірша. Українській владі дають зрозуміти, що Москва впевнено стає на позицію економічного удушення України, що за своїми наслідками ніяк не краще війни, а може, і гірше". Тобто, Росія йде шляхом економічного удушення України не перший рік. А що Україна? А нічого, лізе в борги Заходу.

Ось злиденна країна в боргах і безпросвітної злиднях, чи буде політична криза? А як же, куди йому діватися! Знову Медведчук: "Якщо українська влада очі прогледіла, намагаючись розглянути російське вторгнення і розповісти про нього світу, то економічну блокаду вона не те що роздивилася, а сліпо і нерозумно вибудувала сама. Тобто українська влада усвідомлено пішла на економічне погіршення в країні. Більш того, спроби вийти з цієї блокади оточення Зеленського розглядає як зраду і зраду Батьківщині". Тобто влада сама, під бадьорі марші, веде країну і народ на заклання, в кращому випадку в боргову яму, а всіх, хто хоче витягнути країну з ями карає. Це не продовжиться до нескінченності, Медведчук явно щось знає.

Стривайте, а ми? Адже ми теж знаємо, що дурити народу голову нескінченно не вийде, не можна нескінченно називати чорне білим, війну миром, а злидні процвітанням. Не можна нескінченно пограбування країни видавати за європейський вибір, а встановлення диктатури перемогою демократії. Не можна будувати державу на брехні, ненависті і дурості. І не тому, що хтось забороняє, а матеріал ненадійний, розвалиться все.

Денис Жарких

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.