Зеленський наполягає на зустрічі з Путіним, але виводить його з себе, переслідуючи кума російського президента Віктора Медведчука, - відомий російський журналіст

Дождь

Дождь

Зеленський
Президент України Володимир Зеленський Gleb Garanich/Reuters

Оригінал - на сайті Tvrain.ru.

Не можу позбутися думки про те, наскільки іншим тепер виглядає український президент. З народного лідера, сорочки-хлопця, щиро, часом наївно, але від цього ще більш зворушливо віруючого у врегулювання з Росією, він перетворився на жорсткого, безкомпромісного політика без ілюзій. Він хоч і наполягає на зустрічі з Путіним і переговорах по Донбасу, але разом з тим виводить Кремль з себе, переслідуючи кума російського президента Віктора Медведчука. Порушує проти нього кримінальні справи, закриває його ЗМІ.

Ніяких надій на людський фактор, на спілкування з Путіним і вибудовування пристойних відносин більше немає. А є розчарування. Причому як у Києві, так і в Москві. Тут теж вірили в здатність нового президента йти на компроміси, але новий президент побачив, що будь-яке рішення, так чи інакше б'є по територіальній цілісності України, гарантовано скине його з посади і запише в підручники історії як безславного слабака. А інших рішень - таких, щоб територіальна цілісність і суверенітет України не страждали - у Кремля для сусіда немає. Ось, якщо коротко і спрощено, причини глухого кута.

Катерина Котрикадзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.