Вова, ти всіх нас обдурив, але вже вистачить - передай краще владу Медведчуку, він знає, як врятувати Україну

Олександр Потьомкін

Олександр Потьомкін

Громадський діяч
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський під час комедійного шоу, Бровари, 29 березня 2019 року Shutterstock.com

Про це пише Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

Попалося на очі старе, за 2016 рік, відео з Зеленським - на ньому він жартує про те, як українці ведуться на картинку і голосують за будь-кого на виборах.
 
- Хто буде за мене голосувати, якщо я дійсно піду в президенти? (в залі ліс рук).
 
- Хлопці, ви що всі з глузду з'їхали? Хіба так можна? Вийшов ведучий, пожартував, добре себе прорекламував і все – всі вже готові за нього голосувати. Не треба вестися на всяку ось цю рекламу. Ви ж виберете людину, а не йогурт. Я просто показав вам технологію, як це працює. Як можна зробити з... А що, крім гівна і цукерки, іншого порівняння немає? І я не міг просто підібрати.
 
 
І як тепер сприймати цей "жарт"? Адже Зеленський в 2019–му взяв і зробив те, що висміював трьома роками раніше - на**ав українців за допомогою красивих роликів і шоу на стадіоні, а отримавши владу, показав всю свою мерзенну сутність.
 
Талановитий комік Вова Зеленський став найбездарнішим президентом в історії країни. Здав Україну з потрохами (із землею, заводами) західним кураторам, нагнув українців із зростанням цін і тарифів, сміється з того, що на сході досі війна, а мільйони громадян змушені емігрувати. А вам смішно?
 
Вова, схаменися - країна це тобі не жарти жартувати на сцені. Пожартував ти вже досить, ми наїлися і більше не витягнемо. Досить! Вова, пора повертатися в "Квартал", там у тебе краще виходить. Ти виставив 42 мільйони українців кретинами, допоміг обібрати їх до нитки і тобі мало? Побійся бога! Йди і забери з собою всю цю "зелену" шваль.
 
А якщо боїшся піти (а ти боїшся, ми знаємо), то стань осторонь і не заважай людям, які знають, що таке керувати державою, врятувати Україну. Ти посадив під домашній арешт Медведчука, щоб він нічого не зміг зробити. Але він навіть в таких умовах вже зробив більше за тебе в рази. Якби не ти, Вова, ми б купували газ по 175 доларів, у нас вакцинація почалася б набагато раніше і ефективніше, на Донбасі був би мир, українці з полону повернулися б додому, не було б проблем з вугіллям, тарифами, економікою.
 
Вова, відпусти Медведчука і не добивай країну. Ми і так на межі краху, тобі потім це українці не пробачать. Ми побачили, хто такий Вова Зеленський, давай тепер ми все ж довіримося професіоналам. А ти, Вова, йди жартуй на корпоративах. У тебе так класно виходило. Можеш навіть про владу жартувати, якщо совісті після всього навороченого вистачить.
 
Олександр Потьомкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.