У Зеленського намірилися налагодити відносини з РФ, але нічого не вийде поки він переслідує Медведчука

Кирило Кіквідзе

Кирило Кіквідзе

Блогер
Зеленський та Медведчук

Володимир Зеленський та Віктор Медведчук

з відкритих джерел

Про це пише Кирило Кіквідзе у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Президент Зеленський під час своєї доповіді у Верховій Раді визнав, що Україна не зможе зупинити конфлікт на Донбасі без прямих переговорів з Росією. Але факт того, що РФ не піде на переговори з Офісом Зеленського – більш ніж очевидний. У Кремлі давно заявили, що з українською стороною будуть мати справу лише з послідовним у своїй політиці лідером "ОПЗЖ" – Віктором Медведчуком.

Дивно, що до Зеленського факт необхідності в прямих переговорах дійшов тільки на третій рік президентства і восьмий рік конфлікту на Донбасі. У той час як в "Опозиційній платформі – За життя" про це твердять постійно. Більше того, всі учасники переговорів рахуються з опозиціонерами і готові спільно шукати компроміс.

Мабуть, весь цей час Зеленський чекав відмашку від міжнародних партнерів, які останнім часом то і роблять, що підтримують наративи діалогу з Росією.

Але Зеленський ж управлінець, який не думає на три кроки вперед, чого вже приховувати, він в принципі не завжди обмірковує свої рішення. Наприклад, як з питанням звільнення чотирьох українок з ОРДЛО, які Донецьк був готовий передати Медведчуку в односторонньому порядку. Але через власне святенництво ці жінки досі перебувають у в'язницях.

Також зараз виходить і з переговорами з РФ. Ну не буде Кремль вести переговори з імпульсивним популістом, про що неодноразово заявляв привселюдно. Більш того, у Путіна твердо називали ім'я Віктора Медведчука, як людину, з якою вони погодили мирний план і готові приступати до його реалізації.

Що ж зробив Зеленський? Він розгорнув санкційну і репресивну кампанію проти єдиної людини, яка могла вже кілька років проводити прямі переговори щодо встановлення миру на Донбасі. Більш того - він їх і проводив, поки йому не "зв'язали руки".

Що тепер будемо робити, Володимире Олександровичу? Знову психанете, відмовитеся від своїх слів і продовжите і далі мучити свій народ? Чи може вже повернетеся до своїх передвиборчих обіцянок і зробите хоч крок у бік повернення миру на Донбас? Адже особисті рахунки з Медведчуком і Ваші президентські амбіції не варті життів тисяч людей на південному сході нашої країни.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.