Шість з половиною Хіросім на дні морському: Кладовище атомних підводних човнів СРСР і його моторошна історія

Popular Mechanics

Popular Mechanics

Атомний підводний човен К-159
Атомний підводний човен К-159 Bellona Foundation

За кілька десятиліть СРСР перетворив Карське море на звалище для своїх ядерних відходів. Це звалище налічує мінімум 14 небажаних реакторів і цілий покалічений підводний човен

Про це пише Popular Mechanics.

У крижаних водах на північ від Росії на дні океану покояться ядерні реактори підводних човнів — причому деякі з них навіть повністю заряджені ураном. Тому лише питання часу, коли корозія від солоної води роз'їсть стінки реактора і спричинить за собою неконтрольований викид радіації в Арктиці.

За кілька десятиліть Радянський Союз перетворив безлюдне Карське море на звалище для своїх ядерних відходів. В океан відправились тисячі тонн ядерного матеріалу - майже в шість з половиною разів більше радіації, випущеної при бомбардуванні Хіросіми. Підводне ядерне звалище налічує мінімум 14 небажаних реакторів і цілий покалічений підводний човен. "Совєти" визнали, що поховати її як годиться — справа клопітка і дорога. І сьогодні ці дії в обхід правил не дають спокою росіянам. Від нескінченного запасу океанської води реактор підводного човна, що трухліє, може досягти критичного стану і вивергнути хмару радіації, — заразивши не тільки місцеву флору і фауну, і рибальські угіддя, а й північні рубежі нафтовидобутку.

"Порушення захисних бар'єрів, виявлення і поширення радіонуклідів в морській воді може привести до обмежень на вилов риби, — говорить директор міжнародної некомерційної екологічної організації "Беллона-Мурманськ" зі штаб-квартирою в Норвегії Андрій Золотков. — Крім того, це може серйозно зашкодити планам розвитку Північного морського шляху - судновласники просто відмовляться ним ходити".

Новинні агентства не скупляться на грізні епітети. Бі-бі-сі ще в 2013 році забила тривогу з приводу "ядерної ланцюгової реакції", а "Гардіан" (The Guardian) попередила про "неминучу екологічну катастрофу". Практично всі згодні, що Карське море стоїть на межі неконтрольованої ядерної кризи, але знешкодити давно забуті бомби уповільненої дії — завдання не з легких.

Новини за темою: П'ять субмарин, які здатні знищити людську цивілізацію

Життя атомних підводних човнів коротке, особливо враховуючи їхню високу вартість і складність. Атомний човен застаріває приблизно за 20-30 років - через деградацію і технологічний прогрес. По-перше, накопичена за десятиліття корозія і втома металу істотно обмежують безпечну глибину занурення підводних човнів-"ветеранів". По-друге, погіршується звукоізоляція, обладнання зношується і відбувається розбалансування обертових компонентів двигунів, — шумова сигнатура стає голосніше, і противнику простіше її відстежити.

Нові ж судна враховують останні технологічні досягнення в області енергетичних установок, металургії, форми корпусу, антифрикційних покриттів і конструкції гребних гвинтів. Вони швидше, тихіше і смертоносніше і можуть занурюватися глибше. "Розвиток технологій і поширення ядерної зброї ще більше підкреслять такі характеристики підводних човнів, як скритність, витривалість і мобільність", — йдеться в доповіді цільової групи наукової ради Міністерства оборони США за 1998 рік. У реальному бою старий підводний човен просто не впорається.

Радянський Союз і Росія створили в другій половині ХХ найбільший у світі атомний флот, побудувавши атомних підводних човнів більше, ніж всі інші країни разом узяті. На піку своєї військової потужності в середині 1990-х Росія могла похвалитися 245 атомними підводними човнами, 180 з яких були оснащені здвоєними реакторами, а 91 — дюжиною і більше балістичних ракет великої дальності з ядерними боєголовками.

Першим в Радянському Союзі атомним підводним човном був К-3 - за класифікацією НАТО "Листопад", в СРСР же проєкт 627 називався "Кит". Прототип К-3 відправився в перше плавання з ядерним реактором 4 липня 1958 року. Всі 14 човнів класу "Листопад", крім однієї, ходили з двома водоохолоджуваними ядерними реакторами ВМ-а, а остання, експериментальна К-27, харчувалася парою рідкометалічних реакторів ВТ-1.

Атомний підводний човен К-3
Перший радянський атомний підводний човен К-3 Wikimedia

Новини за темою: Загибель атомного підводного човна СРСР К-8: Героїзм проти безграмотного оборонного планування

Судна класу "Листопад" були першокласними ударними підводними човнами, призначеними для виявлення надводних кораблів і підводних човнів противника за допомогою потужної гідроакустичної системи МГ-200. Опинившись в межах досяжності, "Листопад" наносив удари смертоносними 533-мм торпедами Сет-65 або 53-65К, кожна з яких несла до 300 кг вибухових речовин, що руйнують корпус.

З 1959 по 1962 рік радянський флот поповнили вісім підводних човнів проєкту 658 (за класифікацією НАТО: Hotel або "Готель"), призначених для запуску балістичних ракет. У той час як "Листопади" були протичовновими мисливцями, то "Готелі" повинні були залишатися непоміченими на крейсерській швидкості завдяки парі водоохолоджуваних реакторів. Якщо в межах досяжності виявлялася ворожа військова база або населений пункт, підводний човен класу "Готель" міг обстріляти їх ядерними ракетами Р-13 або Р-21, кожна з яких мала потужність вибуху 800 кілотонн. За даними "бюлетеня вчених-атомників" (The Bulletin of the Atomic Scientists), удар такого масштабу по центру Мангеттена може забрати життя більше двох мільйонів чоловік. Крім того, люди загинуть у Квінсі, Брукліні та частині Нью-Джерсі на захід від Гудзона.

Радянські атомні підводні човни проєкту 659 (за класифікацією НАТО: Echo або "Ехо") вийшли в море в 1960 році. Вони були оснащені здвоєними реакторами з водяним охолодженням, крилатими ракетами зі звичайними і ядерними боєголовками і торпедами. "Совєти" побудували п'ять човнів класу "Ехо", оснащених шістьма крилатими ракетами з турбореактивними двигунами Р-5 для ураження наземних цілей, а потім запустили ще 29 човнів проєкту 675 (за класифікацією НАТО: "Ехо-II"), спеціально оснащених протикорабельними ракетами, призначеними для нейтралізації американських авіаносців.

Новини за темою: Унікальний радянський танк, який міг би витримати навіть ядерний вибух

Більшість класів радянських атомних підводних човнів несли службу на Північному флоті, що базується в Арктиці, чиє управління знаходиться в північно-західному портовому місті Мурманську. Бази Північного флоту знаходяться приблизно в 900 км на захід від звалища на Карському морі. Другим, трохи меншим центром радянської підводної потужності був Тихоокеанський флот, що базується у Владивостоці і його околицях на Далекосхідному узбережжі Росії поблизу Північної Кореї. Окремі атомні підводні човни радянської епохи базувалися в Балтійському і Чорному морях.

Десятиліттями ці передові класи радянських підводних човнів чергували по всьому світу, чекаючи моменту, коли холодна війна стане гарячою. Цього так і не сталося. До середини 1980-х термін служби човнів підійшов до кінця. Найстаріші "Ехо" почали знімати з експлуатації в 1987 році, а в 1988 році за ними пішли ударні підводні човни класу "Листопад". Однак утилізувати ці підводні човни виявилося важче звичайних суден. Перед тим, як розпилювати їхні корпуси на частини, треба видалити реактори і вивантажити всі радіоактивні матеріали, а "Совєти" не завжди робили це з належною ретельністю.

Законсервовані атомні підводні човни можуть стати катастрофою ще до початку утилізації. У жовтні 1995 року в Мурманську очікували поховання 12 списаних підводних човнів, причому у кожного на борту були паливні елементи, реактори і ядерні відходи. Коли російські військові від безгрошів'я кілька місяців не платили за електропостачання бази, через що місцева енергетична компанія відключила світло, над підводними човнами нависла загроза катастрофи. Військовим довелося "вмовляти" заводчан включити електрику під дулом пістолета.

Процес утилізації починається з вилучення відпрацьованого ядерного палива судна з активної зони реактора. Небезпека при цьому панує найбезпосередніша: в 1985 році через вибух при вивантаженні палива загинуло 10 робітників, а в повітря і море потрапили радіоактивні матеріали. Виймають паливні стрижні реактора з активної зони реактора підводного човна спеціально навчені бригади, а потім запечатують їх в сталевих контейнерах для транспортування і зберігання (принаймні, коли є відповідні можливості — у "Совєтів" було всього п'ять залізничних вагонів для безпечного транспортування радіоактивних матеріалів, а сховища сильно розрізнялися за розміром і придатністю). Потім робітники на верфі знімають з підводного човна обладнання, що підлягає утилізації і розбирають системи звичайної і ядерної зброї. Ядерні боєголовки витягують і ізолюють, після чого утилізують паливні системи і ракетні двигуни.

Новини за темою: Протистояння ядерних арсеналів США й Росії: Чия зброя виявиться ефективнішою в умовах реального зіткнення

Коли приходить час утилізувати суднові реактори, екіпажі роблять вертикальні зрізи в корпусі підводного човна і вирубують одно - або двореакторний відсік разом з прилеглими відсіками на кормі і носі одним величезним циліндричним шматком. Після герметизації цей запечатаний циліндр може триматися на поверхні води самостійно кілька місяців і навіть років, перш ніж його піднімуть на баржу і відправлять на довготривале зберігання.

Але в роки холодної війни місцем довготривалого зберігання в Радянській Росії зазвичай ставало глибоководне звалище. Мінімум 14 реакторів зі списаних кораблів Північного флоту затоплені в Карському морі. Іноді "Совєти" навіть пропускали етап вивантаження палива, заглушаючи реактори прямо з високорадіоактивними паливними стрижнями.

За даними "Беллони", Північний флот скинув за борт 17 000 контейнерів з небезпечними ядерними матеріалами і навмисно затопив 19 суден, заповнених радіоактивними відходами, а також 735 заражених одиниць важкої техніки. Рідких відходів з низьким рівнем активності в крижану воду скинули ще більше.

Одним з найбільш обурливих і небезпечних поховань став К-27, експериментальний підводний човен класу "Листопад" зі здвоєним реактором з рідкометалічним теплоносієм. У 1968 році в морі на борту К-27 стався витік і часткове розплавлення одного з реакторів. Дев'ять членів екіпажу загинули від променевої хвороби, і ще 83 людини постраждали. К-27 якось доповзла до порту, але після багатьох років аналізу в керівництві ВМФ визнали, що врятувати судно неможливо. У 1981 році К-27 відбуксирували в Карське море і затопили цілком, пустивши разом з ним на дно паливо, реактори та інші відходи. Експерти кажуть, що безпечне поховання починається з глибини мінімум 3 000 метрів. Але К-27 спочиває на глибині всього 50 метрів.

У 2012 році спільна норвезько-російська інспекція останків К-27 виявила невелике погіршення стану, але військово-морські експерти вважають, що підводний човен почне руйнуватися в 2032 році.

Уламки підводного човна К-27
Уламки підводного човна К-27 в 2012 році COURTESY NORWEGIAN RADIATION AND NUCLEAR SAFETY AUTHORITY

Ризик витоку радіоактивних речовин з іншого підводного човна, можливо, ще більше. К-159 класу "Листопад" постраждав від радіоактивного витоку в 1965 році, але прослужив до 1989 року. У 2003 році після 14 років простою човен буксирували на утилізацію, але шторм відірвав буксирувальні понтони, і пошарпаний корпус пішов на дно Баренцева моря, забравши з собою дев'ятьох членів екіпажу. Уламки корабля знаходяться на глибині близько 250 метрів, причому його завантажені ядерні реактори, судячи з усього, відкриті всім стихіям.

Росія оголосила про плани підняти К-27, К-159 і чотири інших небезпечних реакторних відсіки, затоплених в Арктиці. За оцінками російської влади від березня 2020 року, вартість робіт складе близько 330 мільйонів доларів.

Мета номер один - К-159. Але щоб підняти затонулий підводний човен на поверхню, потрібно спеціально побудоване рятувальне судно, а його поки немає. Проєктування і будівництво корабля планують почати в 2021 році і завершити до кінця 2026 року. Щоб уникнути підводного Чорнобиля, росіянам доведеться витримати моторошну гонку проти невблаганного процесу руйнування.

Корі Графф

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.