ОП фактично підписали собі явку з повинною сказавши, що 6 місяців "обробляють" закон про військових злочинців

Михайло Островський

Михайло Островський

Полк
Полк "Азов" на Донбасі Фото з відкритих джерел

Оригінал - на сайті Skeptic.

Офіс Зеленського підписав собі "явку з повинною" після того, як за 6 місяців не зміг "обробити" закон про військових злочинців. У відповіді на журналістський запит в Офісі президента були змушені визнати, що затягуванням підпису законопроекту №2689 і Рада, і Зеленський порушили Конституцію. Так, Зеленський через свій панічний страх перед радикалами став пособником вбивць і катів.

Поводяться так, ніби у них амнезія, і "борці за справедливість" в особі Разумкова і Стефанчука, які цей закон не те що повинні, а зобов'язані були підписати, будучи спікерами парламенту.  Ті ж питання і до профільних міністерств, які долю законопроекту повинні тримати на особистому контролі.

Тепер трохи до теорії. Передбачається, що цей документ вперше за 8 років конфлікту допоможе притягнути до відповідальності тих, хто причетний до військових злочинів на Донбасі. Здавалося б, що тут може стримувати президента, що він, порушуючи законодавство, боїться його підписати або ж ветувати, представивши свої аргументи?

Боїться Зеленський звичайно ж тих самих радикалів, яких за цим законом точно також зможуть притягнути до відповідальності за звірства на Донбасі, як і бойовиків з ОРДЛО. І ніякі правозахисні організації, які вже довгий час волають до прийняття цього законопроекту, не можуть вплинути на Зеленського, який в першу чергу завжди печеться про свою шкуру.

Він розуміє, що згідно зі змінами до Кримінального кодексу, які передбачає законопроект, злочини будуть розслідувати незалежно від терміну давності, час вчинення, громадянства та інших факторів. Тим самим, ніхто і ні в Донецьку/Луганську, але і в Україні не зможе піти від відповідальності, без права на амністію, як за військові злочини, так і за злочини проти людяності.

Тепер до практики. Навіть якщо Зеленський додумається, як можна буде примудритися з вигідними для нього правками до законопроекту, щоб і рибку з'їсти і... ще кудись сісти, - він зобов'язаний буде його підписати.

Друге. Кожну прес-конференцію Зеленський говорить про своїх дітей. Мовляв, втомилися вони він татової популярності, хочуть простого дитинства. Так от діти на Донбасі теж хочуть, і хотіли і в 2014 році, і в 2015. А замість цього були свідками злочинів, які творили батальйони "Торнадо", "Азов", "Айдар", "Донбас". Про що написано і в звітах ООН.

Очевидно, що Зеленському все одно на життя своїх громадян, простих українців, переживає тільки про благополуччя однієї конкретної сім'ї в цій країні.

Михайло Островський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.