Медведчук залишається одним з найпопулярніших політиків України, незважаючи на незаконне переслідування Зеленським. І це доводить, кому насправді вірять українці

Ігор Вальський

Ігор Вальський

Політолог
Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Як би не намагався президент Володимир Зеленський разом зі своїми "слугами" вибити лідера опозиції Віктора Медведчука з інформаційного порядку країни, продовжуючи переслідування політика і закриваючи незалежні ЗМІ, які наважилися говорити правду людям, а не "красиву мрію", написану на Банковій, у нього нічого не виходить. Медведчук продовжує залишатися одним з найпопулярніших політиків країни. Про це свідчать результати грудневого рейтингу медіапопулярності політиків, який був складений Українським інститутом політики. 

Рейтинг медіапопулярності
з відкритих джерел

І в тому, що ім'я лідера опозиції не сходить з вуст як звичайних українців, так і світових ЗМІ, немає нічого дивного. Адже абсолютно всім у світі зрозуміло, що Зеленський переслідує Медведчука виключно з політичних мотивів. Виключно тому, що той, будучи в опозиції, зробив для країни набагато більше, ніж президент, який не знайшов навіть чим похвалитися в новорічному зверненні.

Медведчук - це ціна на газ по 175 доларів для українців, а не космічні тисячі доларів. Так, саме лідер опозиції ще минулого року домовився про знижку для України на газ. І що в підсумку? Зеленський на догоду західним господарям прирік країну на холод і голод. Підприємства, в тому числі, і хлібобулочні комбінати закриваються через неможливість платити захмарні тарифи. А люди змушені або вмирати від холоду, не маючи можливості заплатити за комуналку, або ж голодувати, щоб не збирати борги. 

Медведчук - це сотні звільнених українців з полону ОРДЛО. І ця цифра могла б збільшитися ще на 7 осіб, якби для Зеленського реально було б важливе життя кожного нашого громадянина. Але ні, заблокувавши передачу Медведчуку спочатку чотирьох українок, а пізніше ще трьох осіб, наша влада показала, чиї життя насправді вважає важливими, а чиї - другорядними. А після і зовсім дійшла до крайньої низості, піарячись на житті однієї з українок, яка вже рік, як могла бути на волі. Я зараз говорю про Наталію Стаценко, яка вкрай потребує медичної допомоги. Але влада рік ігнорувала цей факт, а пізніше цинічно, вустами "омбудсмена" Денісової, привітала її з Днем народження і зажадала негайного звільнення, заявивши, що її здоров'я, виявляється, знаходиться в критичному стані!

Медведчук - це рівноправний, взаємовигідний і добросусідський діалог з іншими країнами, в тому числі, і з Росією. Будемо відвертими: без російського газу, як би не ховався Зеленський, Україна не виживе. Тим більше, що ми все одно купуємо той же російський газ, але через Європу втридорога! Так що заважає прислухатися до абсолютно здорової пропозиції лідера опозиції, щодо створення газотранспортного консорціуму Росія-Україна-Євросоюз? Непомірні амбіції Зеленського? Команда "фу" з боку господарів з Вашингтона? 

Медведчук - це закінчення конфлікту на Донбасі. Без перебільшення. Адже його мирний план по Донбасу із захопленням сприйняли абсолютно всі європейські лідери, Росія і сторони конфлікту. Всі, крім "зеленої команди", які продовжують слухняно стрибати з тумби на тумбу по команді Заходу, намагаючись хоч якось сховатися за НАТО, якому Україна, за великим рахунком, цікава, хіба що, як черговий полігон. 

І нарешті, Медведчук - це прості українці. Це мільйони пенсіонерів, матерів одинаків, молодих сімей, студентів, вчителів, лікарів, словом, всіх тих, кого нинішня влада цинічно і підло обдурила, не виконавши жодної обіцянки. Саме тому ці люди вірять лідеру опозиції, який зробив для них більше, ніж Банкова з Кабміном і "слугами" разом узятими. Тому, що кілька років правління Зеленського довели: він працює на благо олігархів, а Медведчук - на благо всієї нації. І саме тому лідер опозиції залишатиметься одним з найпопулярніших політиків в країні. А ці всі "зеленські" - явище тимчасове. І скоро вони закінчаться.  

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.