Медведчук привітав "Єдину Росію" з 20-річним ювілеєм: Співпраця ОПЗЖ і ЄР - це фундамент, який зберігає узи між нашими народами

Віктор Медведчук

Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 
Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Своє привітання голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук озвучив на міжнародній міжпартійній конференції "Глобальні виклики XXI століття: міжпартійний вимір", приуроченій до 20-річчя з дня заснування партії "Єдина Росія".

Добрий день, шановні колеги, друзі, шановний Дмитро Анатолійович, шановні представники керівництва партії "Єдина Росія", шановні учасники конференції.

Від імені української політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" щиро вітаю керівництво партії, членів партії і, головне, мільйони виборців і прихильників партії "Єдина Росія" з двадцятирічним ювілеєм з дня заснування партії.

"Єдина Росія" впевнено і по праву займає ключове місце серед усіх політичних сил РФ, є правлячою партією Росії. Вона дала країні консенсус у суспільстві, кадровий та організаційний ресурс для проведення державної політики, стабільність і впевненість у завтрашньому дні для мільйонів росіян.

За ці 20 років Росія змінилася докорінно. По-перше, вона підтвердила свою незалежність і суверенітет і демонструвала яскраву і всеохоплюючу політику дотримання і відстоювання національних інтересів Росії. Повністю нівельовані економічні та соціальні наслідки важкого періоду 90-х років. Підтвердила, що є найважливішим і життєво необхідним партнером для найбільших світових економік. Продемонструвала, що не тільки зберегла, а й значно примножила і наростила науково-технічний потенціал, і цьому є десятки і сотні прикладів, але головний приклад - це те, що Росія змогла першою розробити і зареєструвати вакцину від коронавірусу в серпні 20 року, чим продемонструвала свій високий науковий потенціал.

А головне, на мій погляд, що разом з деякими іншими країнами глобальними зусиллями саме РФ покладено край однополярному світу. Геополітична реальність змінилася, і тепер світ став багатополярним. РФ пройшла величезний шлях розвитку і стала одним з центрів цього сучасного світопорядку, і величезну, я підкреслюю, величезну роль в цьому зіграла саме команда партії "Єдина Росія". Безумовно, настільки швидке і незаперечне відродження і посилення Росії не всім припало до вподоби.

Істеблішмент деяких держав, впевнених у власній винятковості, сприйняв це як загрозу своєму статусу. Звідси невгамовне бажання всіляко стримувати Росію. Ця політика стримування Росії на сьогоднішній день, можна сказати, повністю провалилася. І незважаючи на спроби тримати її в постійній напрузі, Росія демонструє і свою велич, і свої можливості. Незважаючи на все це, Росія по праву займає місце одного зі світових лідерів. Співпраця з нею стає важливою і стратегічною для все більшої кількості країн світу.

Саме за таку співпрацю виступає українська партія "Опозиційна платформа - За життя", яку я представляю на цьому міжнародному партійному форумі, партія, яка є найбільшою опозиційною партією в Україні, партія, яка має другу за чисельністю фракцію в парламенті України, партія, яка представляє російськомовне населення, яка представляє сьогодні громадян індустріально розвинених регіонів, а, найголовніше, партія, яка представляє людей, які вважають і впевнені, що російський народ є братнім народом для України.

Співпраця "Опозиційної платформи - За життя" і "Єдиної Росії", яка активно триває останні роки, це фундамент, який зберігає узи між нашими народами, узи, які сьогодні знаходяться в активній фазі боротьби з політикою, яку проводить, на жаль, вже друга влада поспіль, починаючи з 2014 року, політики антиросійської істерії і русофобії. Ми продовжуємо підтримувати наші відносини і пояснювати людям згубність цієї політики, ми домагаємося нормалізації відносин України і РФ, відновлення економічного співробітництва між нашими країнами, і це прямо зафіксовано в програмі нашої партії. Така співпраця не тільки необхідна і взаємовигідна, але це ще й заснована на наших довголітніх зв'язках. Наші народи об'єднує тисячолітня історія, наші народи об'єднують спільні слов'янські корені, православ'я, наші народи об'єднують мільйони родичів, які живуть в двох країнах, наші народи об'єднує велика перемога у Великій Вітчизняній війні.

Один із прикладів співпраці, активної співпраці між нашими партіями є міжпартійне співробітництво в рамках парламентського виміру Нормандського формату. Конфлікт, який триває на сході України і який, на жаль, так і не вирішений, вимагає міжпартійної участі, міжпарламентського, і в цьому міжпарламентському об'єднанні сьогодні, крім парламентаріїв України і Росії, представлені депутати Сенату Франції, Національних зборів, депутати німецького Бундестагу. Наша спільна робота, міжпартійна і міжпарламентська, спрямована на врегулювання цього конфлікту, на принципах відкритості, рівності і мирного міжнародного діалогу, що звучало неодноразово у виступах колег на сьогоднішній конференції і що фактично є предметом сьогоднішньої дискусії.

Упевнений, що дотримання цих принципів є запорукою успішності будь-якої держави, будь-якої відповідальної політичної сили, і найбільш вдало, на мій погляд, охарактеризував такий підхід, який, власне кажучи, і є предметом нашого сьогоднішнього діалогу, Володимир Володимирович Путін, президент РФ, у своїй статті, бути відкритими незважаючи на минуле. Я хотів би цитувати ці знакові, на мій погляд, слова, які є актуальними сьогодні і будуть актуальними завтра. "Світ динамічно розвивається, стикається з новими викликами і погрозами, і ми просто не можемо дозволити собі тягти за собою вантаж минулих непорозумінь, образ, конфліктів і помилок, вантаж, який буде заважати нам зосередитися на вирішенні актуальних проблем. Переконані, що нам усім треба визнати ці помилки і виправити їх. Наша спільна і безперечна мета - забезпечити континентальну безпеку без розділових ліній, єдиний простір рівноправного співробітництва і загального розвитку в ім'я процвітання Європи і світу в цілому". Дякую, шановні колеги.

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.