Медведчук про підвищення тарифів "Укрпошти": Влада усвідомлює соціальну важливість послуг поштової служби за доступною ціною для багатьох українців?

Віктор Медведчук

Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 
Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

​Оригінал розміщений на сторінці Віктора Медведчука в Telegram.

Слідом за безперервним подорожчанням продовольчих товарів, послуг транспорту та ЖКГ з 1 грудня компанія "Укрпошта" також підвищить тарифи на свої послуги на 10-15%. Про це йдеться в рішенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

Так, повідомляється, що подорожчають найпопулярніші послуги пошти – відправка листів, бандеролей і посилок.

Тим часом, мова йде про Державну компанію, що надає вкрай важливі послуги соціального характеру. Їх значення багаторазово зростає в ситуації епідемії ковіда, коли різко знизилися можливості комунікації українських громадян, зросло безробіття. Для багатьох незаможних українців можливість отримувати посилки і бандеролі стала просто життєво важливою.

Тим часом голова "Укрпошти" і.Смілянський у жовтні заробив 272 тис. гривень. Цей "ефективний менеджер" відомий постійними спробами комерціалізувати діяльність служби, аж до отримання права на проведення банківських операцій, і звести до мінімуму соціальні функції. Може, центральна влада усвідомлює соціальну важливість послуг поштової служби за доступною ціною для багатьох мільйонів українців?

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.