Марчевський: Українці за кордоном вимагають відновити мовлення незаконно закритих телеканалів

Артем Марчевський

Артем Марчевський

Керівник Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя", генеральний продюсер телеканалу "112 Україна"
Мітинг на підтримку закритих опозиційних телеканалів_1
Мітинг на підтримку закритих опозиційних телеканалів, Прага Фото з відкритих джерел

У Празі пройшов мітинг на підтримку закритих українських опозиційних телеканалів. У ньому взяв участь і генеральний продюсер незаконно закритого телеканалу "112 Україна" Артем Марчевський

Ми вийшли на вулицю, тому що у діаспори є лист з цілком зрозумілими вимогами. Зрозумілими для мене і для будь-якого українця. Вони дуже прості: припинити тиск на опозиційні канали, припинити тиск на опозиційних політиків і почати вести нормальну внутрішню і зовнішню політику.

https://youtu.be/oJkqFnGOkr8

Наші три незаконно закриті телеканали мали сумарну аудиторію близько семи мільйонів чоловік щодня. Це аудиторія, яка була в Україні, ми ніколи не міряли аудиторію, яка знаходиться за межами нашої країни. Зараз, провівши один день в Празі, поспілкувавшись з нашою діаспорою, я розумію, що це ще кілька мільйонів людей, розкиданих по всьому світу. Їх, за великим рахунком, позбавили права на доступ до інформації. Вони змушені зараз дивитися такі телеканали як "Росія 24", "Росія 1", тому що вони дивляться, як добре все по новинах на українських телеканалах, а потім телефонують додому родичам, а вони розповідають, як все є насправді.

Як вони можуть вірити цим новинам, коли президент Зеленський розповідає, як у нас в країні все добре і все розвивається, а вони телефонують в Житомирську або Закарпатську область своїм рідним, а ті розповідають, що у них мізерні пенсії, і не вистачає заплатити за газ або за світло?

Тому, звичайно, люди в Празі вимагають повернути телеканали, вони хочуть мати якісний доступ до чесної інформації.

Артем Марчевський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.