Кузьмін: Як думаєте, множинне громадянство від Зеленського - це подарунок Коломойському, який має три паспорти, або членам українських діаспор?

Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя"
Ренат Кузьмін
Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv

Про це пише Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі.

Як думаєте, множинне громадянство від Зеленського - це подарунок Коломойському, який має три паспорти, або членам українських діаспор, що вказують з бугра як нам жити у себе вдома?

А нацистські злочинці, есесівці, поліцаї та інші, висловлюючись термінологією Зеленського, "особини", які втекли на захід після Великої Вітчизняної війни, вони теж отримають українські паспорти? А їх гіперактивні нащадки?

А вони з новенькими паспортами в Україну жити переїдуть або звідти голосуватимуть на наших виборах через додаток "Дія"? А українська діаспора в Росії як? Теж зможе проголосувати з Москви по смартфону? Або їм паспорта не дадуть? А якщо вони "Слава Україні" кричатимуть голосніше за своїх канадських чи австралійських колег? Тоді дадуть? Чи ні?

Або паспорти дадуть, але голосувати не дозволять? Як у Шарікова, "на облік стану, а воювати - шиш з маслом..." Що за влада? Кого обрали? Навіщо?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.