Кузьмін: Суд під тиском Банкової незаконно продовжив домашній арешт Медведчуку до 10 місяців, хоча за законом він не може перевищувати 6

Ренат Кузьмін

Ренат Кузьмін

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя"
Віктор Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Ренат Кузьмін у своєму Telegram-каналі.

Суддя Печерського суду м. Києва Білоцерківець щойно продовжив Медведчуку домашній арешт до 10 місяців при тому, що за законом максимальний термін домашнього арешту не може перевищувати 6 місяців.

Як думаєте, він це зробив тому що є заступником голови суду і боїться втратити "хлібну" посаду або тому що його син працює в ДБР, яке за наказом Банкової фабрикує справу Медведчука? Білоцерківець мав, якщо вже не відмовити у продовженні терміну домашнього арешту, то хоча б взяти самовідвід і особисто не розглядати цю шиту білими нитками справу.

До речі, прокурори Генпрокуратури на цей ганебний судовий процес не з'явилися, а послали замість себе підлеглих з районної прокуратури. Що так само є незаконним. Але не для Білоцерківця. Білоцерківець справу розглянув і арешт Медведчуку незаконно продовжив.

Сподіваюся, після неминучої зміни влади ми обов'язково побачимо всіх цих суддів, прокурорів і дбрівців на лаві підсудних…

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIKUA.NEWS

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.