Новини » Світ

Вчені назвали стандарти жіночої привабливості

Які саме жіночі габарити є найбільш затребуваними і бажаними серед чоловіків? Опитування показало, що середньостатистичні жінки цим ідеалам, на жаль, не відповідають.

Про це інформує «Сегодня».

У Британії провели опитування, щоб визначити ключові показники чоловічої та жіночої привабливості, які роблять тих і інших бажаними і сексуальними в очах протилежної статі. Результати виявилися не надто радісними, так як більшість жінок, як з’ясувалося, цим ідеалам не відповідає.

Приміром, 94% опитаних представників обох статей називають привабливою жінку, яка важить менше 63 кг і носить одяг не більше 48-го розміру. Але вага середньостатистичної британки становить майже 70 кг, а розмір одягу – 50-й.

Повністю ідеалу жіночої привабливості відповідає, наприклад, герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон або англійська актриса, телеведуча і фотомодель Холлі Уіллобі. До речі, для більшості опитаних жінок перетин кордону в 63 кг стало тією відміткою, з якої вони вперше спробували сісти на дієту.

Для чоловіків дієта починалася, коли обсяг їх талії перевалював за 90 см. 75% опитаних представників сильної статі вважають цей рубіж «небезпечним» для своєї привабливості. Відзначимо, що обсяг талії середньостатистичного британця складає 88-89 см, так що чоловікам в цьому плані легше.

У першу п’ятірку найбільш бажаних ознак чоловічої привабливості потрапили міцні, накачані руки, широкі плечі, маскулінна зовнішність, добре оформлений зад і густе волосся – ідеальними з точки зору чоловіків є Х’ю Джекман або Девід Бекхем. А в числі найменш бажаних ознак, як не дивно, догодили кубики преса, а також худі ноги і вузькі груди. Опитування проводилося на замовлення компанії Diet Chef.