Новини » Світ Читать эту новость на русском

У 2022 році під час головування в ОБСЄ Польща вимагатиме реалізації Мінських домовленостей

обсє
Фото з відкритих джерел

Конфлікту на Донбасі обіцяють приділити особливу увагу

Польща під час головування в ОБСЄ наступного року приділятиме особливу увагу ситуації на сході України. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ країни Марцін Пшидач, передає TVP.Info.

Зокрема, Варшава обіцяє наполягати на реалізації Мінських домовленостей. "Особливу увагу приділимо російсько-українському конфлікту. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні - єдина форма присутності міжнародної спільноти в зоні конфлікту", - висловився Пшидач.

Водночас польський урядовець зазначив, що його країна не робитиме "революційних" змін у чинних форматах переговорів, а діятиме методом "малих кроків". Ідеться про реалізацію домовленостей, починаючи від ключових положень, - припинення бойових дій.

Як відомо, річне головування в ОБСЄ перейде до Польщі 1 січня 2022 року.

Новини за темою: В ОБСЄ висловили занепокоєння через застосування санкцій проти ЗМІ в Україні

Нагадаємо, не так давно міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, а нині - міністр оборони Олексій Резніков заявив, що мінські перемовини щодо врегулювання ситуації на Донбасі перетворилися на "мертву історію". Тоді він зауважив, що цей канал комунікації все одно потрібно зберегти.