Новини » Світ Читать эту новость на русском

Канада відмовилася надіслати в Україну додаткових військових, - Штаб оборони

вейн ейрі
depo.ua

Начальник штабу оборони Канади Вейн Ейрі вважає, що збільшення кількості військ в Україні може спровокувати Росію

Канада відреагувала на пропозицію міністра оборони Олексія Резнікова надіслати в Україну додатково військових інструкторів, заявивши, що не буде збільшувати свій військовий контингент в країні. Про це повідомив начальник штабу оборони Канади Вейн Ейрі в коментарі The Globe and Mail.

"У стримуванні РФ головну роль повинна грати дипломатія, а не нарощування військової присутності західних партнерів в Україні. Але слід бути дуже обачними щодо балансу між стримуванням і ескалацією, а також сприйняття з іншого боку. У цьому випадку провідну роль обов'язково повинна відігравати дипломатія", - зазначив він.

Також Ейрі додав, що збільшення кількості військ в Україні може спровокувати Росію, а потенційних супротивників завжди потрібно сприймати всерйоз.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони України Олексій Резніков закликав Велику Британію, США і Канаду направити своїх військових інструкторів ближче до російського кордону. За його словами, саме зараз потрібно робити кроки для стримування президента Росії Володимира Путіна від вторгнення в Україну, тому що потім "буде занадто пізно".