ЗМІ назвали ймовірних організаторів підготовки держперевороту, про який заявив Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський. Пресс-марафон 26 листопада 2021 року Офіс президента

Держпереворот нібито готували офіцер ФСБ Василь Лаптєв і три "перебіжчика" з МВС України, що базуються у Криму 

Журналіст BuzzFeedNews Крістофер Міллер з посиланням на джерела, наближені до ОП, озвучив деталі підготовки держперевороту, про який заявив президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону "30 питань президенту України" у п'ятницю, 26 листопада. Про це повідомляє Телеграм-канал Klymenko Time.

Цікаво, що про деталі перевороту, що готується, першим повідомив іноземний, а не український журналіст.

За його словами, держпереворот готували офіцер ФСБ Василь Лаптєв і три "перебіжчика" з МВС України, що базуються у Криму  - Олексій Васильєв, Василь Грицак і Едуард Федосов.

Новини за темою: Зеленський заявив, що має дані про держпереворот, який готують в Україні

Міллер заявив, що йому прочитали стенограми аудіозаписів, про які говорив Зеленський. За його інформацією, планується передати докази змови в США в ці вихідні:

"Джерело, близьке до Зеленського, ясно дало зрозуміти, що докази, якими володіє Україна, не показують прямої участі Ахметова, але що він згадується чотирма передбачуваними змовниками, які кажуть, що їм "необхідно бути готовими до переїзду і роботи з Ахметовим"... планована на 1 грудня акція протесту (з вимогою відставки Єрмака, - прим.) була використана як прикриття. Схоже, ідея полягала в тому, щоб привернути до себе "ахметівців". Але незрозуміло, чи це сталося"", - пише телеграм-канал Klymenko Time.

Новини за темою: Зеленський заявив, що має дані про держпереворот, який готують в Україні

Нагадаємо, сьогодні, 26 листопада, під час проведення пресмарафону "30 питань президенту України" Володимир Зеленський заявив, що в Україні готують державний переворот. І він може відбутися вже першого числа.