Зеленський намагається знищити тих, хто мислить інакше! - Теліженко про санкції РНБО

Теліженко
Перший Незалежний

Президент Володимир Зеленський намагається знищити тих, хто мислить інакше. Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив політичний консультант, дипломат Андрій Теліженко.

"Сьогодні ця боротьба в суді – це є боротьба проти політичного режиму Зеленського, який намагається сьогодні знищити всіх, хто думає інакше. І це позов сьогодні в суді проти антиконституційних санкцій, бо такі санкції не вводяться проти громадян України, вони вводяться тільки проти іноземних громадян чи терористів, яким за рішенням матеріалів СБУ, МВД, прокуратури я не є. Вже перед цим засіданням адвокат мав ці матеріали. Тому все, що сьогодні відбувається в суді – це політична вакханалія, суд змушений грати між незалежними громадянами і владою, тому ми розуміємо, що далі будуть йти кроки затягування цього процесу поки можливо не зміниться влада в Україні", - зазначив він.

Теліженко додав, що подав позов з адвокатом щодо незаконних антиконституційних санкцій проти нього, як громадянина України.

"Було перше засідання по санкціям 21 серпня 2021 року, дзеркальних санкцій по санкціям, які накладені були проти мене урядом США, ситуативних, бо то є політично-мотивовані санкції, так як я підтримував Дональда Трампа - після того як він втратив владу, на мене адміністрація Байдена наклала санкції. І наша влада вирішила підіграти, всіх неугодних такої влади для такої по суті, закрити мене, намагатися щоб я замовк, нічого не говорив, з вашими каналами "Перший Незалежний","NewsOne", "ZIK" і тому подібне", - констатував дипломат.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що Україна може почати вводити синхронні санкції проти українців, якщо вони були введені з боку іноземних партнерів.

"Є питання можливості синхронізації санкцій з партнерами нашими у разі введення санкцій проти громадян України, щоб ми так само співпрацювали по цьому питанню", - зазначив секретар РНБО.