Стартував онлайн-саміт Джо Байдена та Володимира Путіна

Байден і Путін
Джо Байден і Володимир Путін ТАСС

Після бесіди, о 21:00, відбудеться брифінг прессекретаря Білого дому Джен Псакі за підсумками переговорів двох глав держав

Президенти Росії та США Володимир Путін і Джо Байден почали переговори по відеозв'язку, повідомляє ТАСС у вівторок, 7 грудня.
 
Очікується, що лідери обговорять ситуацію навколо України і просування НАТО на схід, питання стратегічної стабільності і двосторонній порядок денний. Вони можуть також торкнутися тем регіональної безпеки, зокрема обстановки в Афганістані.
 
"Путін вийшов на зв'язок з американським колегою зі своєї резиденції в Сочі. Російський президент прибув туди з Нью-Делі, де він був із візитом днем ​​раніше", - йдеться в повідомленні.
 
Розмова триває по захищеній лінії відеозв'язку, призначеній для спілкування керівництва двох країн. Нею користуються вперше.

Після бесіди, о 21:00, відбудеться брифінг прессекретаря Білого дому Джен Псакі за підсумками переговорів двох глав держав.

Новини за темою: Кремль повідомив подробиці майбутніх переговорів Джо Байдена та Володимира Путіна

Крім того, в Офісі президента України повідомили, що після телефонної розмови з російським колегою Байден зідзвониться з Володимиром Зеленським.