Резніков заявив про вірогідність масштабної ескалації з боку Росії в січні

Олексій Резніков
Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Посилення конфлікту не вважають обов'язковим сценарієм

Росія найімовірніше буде готова до ескалації конфлікту наприкінці січня. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков під час години запитань до уряду. Трансляцію веде телеканал UkrLive.

За словами урядовця, вірогідність масштабної ескалації з боку Росії існує. "Найбільш вірогідним часом досягнення готовності до ескалації буде кінець січня. Наголошую: ескалація є вірогідним сценарієм, але не обов'язковим. І наше завдання - відвернути його. Чим краще ми спрацюємо самі і разом з нашими партнерами - тим меншою буде загроза ескалації", - висловився Резніков.

При цьому урядовець зазначив, що Україна зацікавлена в політично-дипломатичному сценарії врегулювання, тому жодних силових провокацій з нашого боку бути не може. "Водночас шлях умиротворення агресора не розглядається. У разі потреби Україна дасть відсіч", - сказав міністр оборони.

Нагадаємо, нещодавно командувач операції Об'єднаних сил Олександр Павлюк заявив, що українська армія готова до ескалації з боку Росії. До ескалації також готові оборонна та контрнаступальна операції.