Рабінович про заяву Зеленського: 10 тисяч поліції, 20 ФОПівців і один кульгавий - це лайно якесь, а не переворот

Вадим Рабінович
Liga.net

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про те, що 1 грудня в Україні відбудеться державний переворот.

Про це він сказав в ефірі UkrLive.

"Я дуже засмучений, приїхав в кросівках в перший раз, в джинсах, в сорочці, я чекаю державний переворот. Ну лайно якесь, а не переворот. Ну що це за переворот? Нікого немає, нічого немає. Тисяч 10 поліції, 20 Фопівців і один якийсь кульгавий стоїть. Ось це переворот? Це взагалі, так поглумитися над очікуваннями людей...Обіцяли переворот-давайте переворот, а це все гівно-заміна не підходить", - висловився Рабінович в кулуарах Ради журналістам у середу, 1 грудня.

Нардеп зазначив, що так розчарований тим, що обіцянка Зеленського не збулася, що навіть не може зосередитися.

Також у нього запитали, що він думає про майбутнє Послання президента, з яким він буде сьогодні виступати в парламенті.

"Я не знаю, про що він буде говорити, я хочу щоб ви подивилися плакати, які ми піднімемо, щоб він побачив нас", – підкреслив Вадим Рабінович.

Нагадаємо, 26 листопада президент Володимир Зеленський провів марафон з журналістами, який був присвячений екватору його президентської каденції.

Захід "30 питань президенту України" стартував близько 12:00 і тривав 5 годин. У його ході Зеленський звинуватив колишнього главу Головного управління розвідки Міністерства оборони Василя Бурбу в торгівлі секретною інформацією, а також заявив, що має дані про підготовку державного перевороту на 1 грудня.

Як повідомляв NEWSONE раніше, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович назвав заяви Зеленського про держпереворот всесвітньою клоунадою, де держава зникає як фактор управління і довіри.