Рабінович про смерть Павлова: Сталося страшне, що виходить за рамки розуму, політичне вбивство

Рабінович гарний_1
Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Смерть мера Кривого Рогу Костянтина Павлова – це страшне, що виходить за рамки розуму, політичне вбивство. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі "Першого Незалежного".

"Я не налаштований зараз говорити, які ми сильні й горді. Я вважаю, що сталося страшне, що виходить за рамки розуму, політичне вбивство. І якщо нас не залякали досі, не залякають і після", – зазначив нардеп.

Раніше Рабінович повідомив, що до розслідування смерті Павлова не допускають поліцію, а ним займається СБУ, яка фальсифікувала справи.

"Я думаю, що це критична межа, і якщо найближчими днями не буде розкрито це вбивство, то ми, на жаль, будемо думати дуже погані речі. СБУ, МВС, всі органи, які у нас є, вони повинні показати свою ефективність негайно. Інакше це призведе до дуже серйозних наслідків. Наскільки мені відомо на цю хвилину, мова про самогубство взагалі йти не може – кулі ще на стінах. Наскільки мені відомо, в цю хвилину, не допускають туди поліцію, і займається всім СБУ, то СБУ, яке фальсифікувало справи по Медведчуку і по багатьох інших. Ось і все, що ми поки знаємо", – додав нардеп.

Нагадаємо, Павлова знайшли мертвим у селі вільному під Кривим Рогом. За словами джерела, тіло Павлова знайшли на веранді будинку, поруч з ним виявили рушницю. Співрозмовник в МВС зазначив, що з моменту пострілу загиблий встиг пройти 10 метрів.

Зазначимо, Костянтин Павлов на виборах в мери Кривого Рогу у 2020 році представляв партію "Опозиційна платформа – За життя". Павлов здобув переконливу перемогу, набравши 56,97% (97 591 голос).