Понад 60% українців впевнені, що Медведчук невинний і повинен бути виправданий, - опитування

Віктор Медведчук
Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктор Медведчук - невинний в тому, в чому його звинувачує влада, і повинен бути негайно виправданий. Так вважають 62,4% українців в рамках соціологічного опитування, проведеного Київським інститутом соціології громадянського суспільства, на замовлення американської компанії West Market Industrial LLC (США) з 4 по 9 серпня 2021 року.

опитування_1
Фото з відкритих джерел

При цьому 68,4% респондентів впевнені, що переслідування Медведчука - це спроба влади відвернути увагу українців від реальних проблем.

опитування_2
Фото з відкритих джерел

В цілому, 61,5% опитаних запевнили, що уважно стежать за розвитком ситуації навколо справи Віктора Медведчука.

опитування_3
Фото з відкритих джерел

А 36,1% респондентів вважають, що засідання суду у справі опозиційного політика закінчувалися несправедливо, і запобіжний захід йому важче, ніж ступінь звинувачення. У свою чергу 33,8% опитаних впевнені, що Медведчука повинні були відпустити із зали суду.

опитування_4
Фото з відкритих джерел

Більше половини українців, які брали участь в опитуванні - 55,7% вважають, що суд у справі Медведчука буде затягнутим, без реального рішення, а 36,3% висловили надію, що суд закінчиться виправдувальним вироком.

опитування_5
Фото з відкритих джерел

При цьому 70,4% респондентів впевнені, що суд у справі Віктора Медведчука призведе до того, що і його рейтинг, і рейтинг "Опозиційної платформи - За життя" істотно зростуть.

опитування_6
Фото з відкритих джерел

Опитування Київського інституту соціології громадянського суспільства, на замовлення американської компанії West Market Industrial LLC (США) проводилося з 4 по 9 серпня 2021 року. Всього опитано 3 000 респондентів методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера. Помилка репрезентативності не перевищує 2,8%.