Переговори "Люблінського трикутника": Президенти України, Литви та Польщі виступили за посилення санкцій проти РФ

люблінський трикутник
Фото з відкритих джерел

Учасники переговорів обговорили кроки, які Україна робить та має намір зробити для активізації процесу мирного врегулювання

Під час перших переговорів у форматі "Люблінського трикутника" президенти України Володимир Зеленський, Литви Гітанас Науседа та Польщі Анджей Дуда виступили за посилення санкцій проти Російської Федерації. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, глави держав обговорили та позитивно оцінили стан і динаміку міждержавних відносин, підняли тему ситуації на кордоні з Білоруссю та нарощення Росією військ біля кордону України.

Крім того, учасники переговорів обговорили кроки, які Україна робить та має намір зробити для активізації процесу мирного врегулювання.

За результатами переговорів президенти України, Литви та Польщі схвалили спільну заяву. У ній президенти закликали міжнародне співтовариство посилити санкції проти Російської Федерації через тривання агресії з її боку проти України та ще раз закликали Кремль до деескалації ситуації шляхом відведення своїх військ від кордонів України.

Новини за темою: Кулеба вважає "Люблінський трикутник" альтернативою "російському світу"

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зустрівся у Стокгольмі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном. Сторони обговорювали розробку комплексного пакета стримування російської агресії.