Очільник Пентагону Ллойд обговорив з Резніковим непохитну підтримку України з боку США

Ллойд Остін
Новопризначений глава Пентагону Ллойд Остін Фото з відкритих джерел

Сторони домовились про продовження тісної координації дій

Міністр оборони України Олексій Резніков провів телефонну розмову з главою Пентагону Остіном Ллойдом. Останній запевнив у непохитній підтримці країни з боку США. Про це повідомив Білий дім.

Як зазначається, під час розмови сторони порушили питання продовження нарощування Російською Федерацією військової могутності біля кордонів України.

"Остін підтвердив непохитну підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України, включаючи зусилля, що продовжуються, з нарощування потенціалу українських збройних сил шляхом надання допомоги в обороні", – йдеться в повідомленні.

Також сторони вислови підтримку дипломатичним зусиллям щодо деескалації напруженості й домовились про продовження тісної координації.

Новини за темою: Очільник Пентагону заявив про підтримку України у безпековій сфері

Нагадаємо, що раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з новопризначеним віцепрем'єр-міністром, міністром закордонних справ Нідерландів Вопке Хукстра у рамках консолідації міжнародної підтримки України та стримування російської агресії.

Зокрема глави української та нідерландської дипломатії скоординували позиції на тлі триваючих дипломатичних контактів з Росією в Європі.