До кінця року Верховна Рада може розглянути законопроєкти про множинне громадянство , - Корнієнко

Корнієнко

Олександр Корнієнко

УНІАН

Відповідні ініціативи напередодні вніс на розгляд парламенту президент

Верховна Рада може до кінця 2021 року розглянути ініційовані президентом України законопроєкти про множинне громадянство. Про це повідомив журналістам перший заступник голови ВО Олександр Корнієнко в кулуарах парламенту.

"У тому пакеті, який подав президент, немає змін до Конституції. Ми будемо ці законопроєкти розглядати... Буде над чим попрацювати, вже починаючи з наступного пленарного тижня, тому що можна ці законопроєкти включати до порядку денного сесії і проводити, наприклад, комітет. У першому читанні в останній тиждень (14-17 грудня, - ред.) можна спробувати проголосувати", - зазначив він.

Новини за темою: Президент України вніс до Ради законопроєкт про подвійне громадянство

Нагадаємо, 2 грудня президент України Володимир Зеленський 2 грудня вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт № 6368 про множинне громадянство для українців, які проживають у країнах Європейського Союзу та США, а також пакет законопроєктів, спрямованих на протидію загрозам національній безпеці у сфері громадянства.

Пізніше стало відомо, що глава держави сподівається врегулювати питання подвійного громадянства змінами до Закону "Про громадянство України", зобов'язати чиновників вказували подвійне громадянство в деклараціях, а до роботи в судах і на митниці не допускати громадян інших держав.