Новини » Світ

У Петербург почали звозити поранених російських контрактників, – ЗМІ

Сьогодні у Військово-медичну академію ім. Кірова у Санкт-Петербурзі привезли першу групу поранених російських контрактників.

Про це «Дождю» повідомило джерело в медичних колах. Поранені були доставлені бортом транспортного літака Ан-72 з Ростова.

За словами джерела, це вже п’ятнадцятий борт, який прибув у Військово-медичну академію за останній тиждень. Проте до цього літаки привозили поранених ополченців, в основному з українськими паспортами. Всього в госпіталі перебуває близько 180 поранених, доставлених з Ростова.

Джерело каналу уточнило, що 12 російських контрактників, доставлених у Військово-медичну академію сьогодні, служать у 106-ій гвардійській повітрянодесантній дивізії, дислокованій у Рязані. У більшості з них осколкові поранення нижньої частини тіла – тобто поранення від «розтяжок» і протипіхотних мін.

За словами джерела, поранені почали надходити у Петербург через те, що лікарні Ростова-на-Дону і Волгограда переповнені.

Міська військово-медична академія ім. Кірова розташована в Санкт-Петербурзі на вулиці академіка Лебедєва. Раніше глава організації «Солдатські матері Санкт-Петербурга» Елла Полякова заявляла «Дождю», що має намір перевірити інформацію про сотню поранених, доставлених у Петербург.