У ВООЗ немає рекомендацій, як стримати "Омікрон", так як цей штам ще повністю не дослідили

коронавірус транспорт_2
Фото з відкритих джерел

В європейському регіоні все ще переважає поширення штаму "Дельта"

Всесвітня організація охорони здоров’я поки не сформулювала рекомендацій щодо стримування поширення штаму COVID-19 "Омікрон". Про це під час брифінгу заявив директор європейського бюро ВООЗ доктор Ганс Клюге, передає "Інтерфакс-Україна".

"Нам треба трохи більше часу. Дуже рано давати якісь певні рекомендації у зв'язку з поширенням штаму "Омікрон", - сказав він.

Клюге додав, що ВООЗ наразі має лише попередню інформацію щодо ефективності наявних заходів проти "Омікрону". Це стосується і вакцин, і методів діагностики, і терапії.

При цьому він наголосив, що в європейському регіоні все ще переважає поширення штаму "Дельта", і способи боротьби з коронавірусом залишаються незмінними.

За його словами, серед основних зусиль зі стримування поширення COVID-19 - підвищення показників вакцинації, отримання бустерних доз вакцин, носіння масок.

Новини за темою: Пандемія COVID-19: Штам "Омікрон" наближається до кордонів України

Нагадаємо, напередодні у Міністерстві охорони здоров'я розповіли, яка зараз ситуація в Україні з новим штамом коронавірусу "Омікрон", зазначивши, що жодного випадку поки не зафіксовано.