Рабінович про вбивство Павлова: Справою займається СБУ, яка фальсифікувала справу проти Медведчука

рабінович з французами_1

Вадим Рабінович

Фото з відкритих джерел

До розслідування смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова не допускають поліцію, а ним займається СБУ, яка фальсифікувала справи. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі "Першого Незалежного".

"Я особисто представляв Костю Павлова на виборах, приїжджав до Кривого Рогу. Це моя була ідея – висунути його від ОПЗЖ мером – це мій друг. Я розмовляв з ним два дні тому – він був у чудовому настрої, сповнений сил і енергії. Це єдиний мер найбільшого міста, може бути, мільйонника, від ОПЗЖ. Ми сьогодні втратили, по-перше, просто хорошу людину, по-друге, одного з лідерів нашої партії, по-третє, ми втратили людину, спрямовану в майбутнє. Це хлопці періоду, про яких я думав, що вони ось-ось прийдуть і будуть рятувати країну, тому що він досвідчений, розуміє і грамотний. Це все послідовно. Крок за кроком. Так було в 37-му в Німеччині, так було зараз у нас. Спочатку ці напівнацистські угруповання ходять вулицями, маршують, зігують, залякують опозицію, працюючи на владу. Потім починають кидати гранати, потім починають вбивати, потім з трибуни ВР, безкарно, виступають різні гавкаючі Потураєви, і все це відбувається на очах у всієї країни", – зазначив Рабінович.

Він також упевнений, що смерть Палова повинна бути розслідувана найближчими днями.

"Я думаю, що це критична межа, і якщо найближчими днями не буде розкрито це вбивство, то ми, на жаль, будемо думати дуже погані речі. СБУ, МВС, всі органи, які у нас є, вони повинні показати свою ефективність негайно. Інакше це призведе до дуже серйозних наслідків. Наскільки мені відомо на цю хвилину, мова про самогубство взагалі йти не може – кулі ще на стінах. Наскільки мені відомо, в цю хвилину, не допускають туди поліцію, і займається всім СБУ, то СБУ, яке фальсифікувало справи по Медведчуку і по багатьох інших. Ось і все, що ми поки знаємо", – додав нардеп.

Нагадаємо, Павлова знайшли мертвим у селі вільному під Кривим Рогом. За словами джерела, тіло Павлова знайшли на веранді будинку, поруч з ним виявили рушницю. Співрозмовник в МВС зазначив, що з моменту пострілу загиблий встиг пройти 10 метрів.

Зазначимо, Костянтин Павлов на виборах в мери Кривого Рогу у 2020 році представляв партію "Опозиційна платформа – За життя". Павлов здобув переконливу перемогу, набравши 56,97% (97 591 голос).