Найближчим часом з "червоної" зони карантину можуть вийти одразу дев'ять областей України

карантин _1
Фото з відкритих джерел

Засідання комісії відбудеться наступного тижня

Низка регіонів України наступного тижня можуть вийти з червоної зони карантину. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в кулуарах Верховної Ради. Трансляцію вів телеканал UkrLive.

"Міністерство охорони здоров'я подало вже на Кабінет міністрів прохання скликати комісію ТЕБ та НС. Потенційно готові вже 8 областей вийти, завтра очікуємо ще девʼяту", - висловився Ляшко, додавши, що засідання комісії відбудеться наступного тижня.

Водночас міністр розповів, що наразі МОЗ приділяє особливу увагу Закарпаттю, де фіксують спалах захворюваності на COVID-19.

"Сьогодні бачимо зростання у Закарпатській області кількості випадків [захворювання] на коронавірусну хворобу і зростання госпіталізацій. Тому весь акцент на проведення секвенування у нас спрямований на цю область, для того щоб не пропустити завезення і поширення на території України штаму "Омікрон", - сказав урядовець.

Наразі у червоній зоні карантину залишаються Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська, Черкаська, Вінницька області та Київ.

Новини за темою: Червона зона не проблема: Як працюватимуть гірськолижні курорти України на свята

Раніше повідомлялося, що Львівська та Луганська області звернулися до Державної комісії ТЕБ та НС із проханням залишити регіони в червоній зоні карантину. У резальтаті прохання регіонів задовольнили.