Ілля Кива про вбивство мера Кривого Рогу: При цій владі кати збожеволіли від своєї безкарності

Народний депутат Ілля Кива
Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Загибель мера Кривого Рогу, регіонального представника "Опозиційної платформи – За життя" Костянтина Павлова не була самогубством, це – наслідок політики чинної влади. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Вбито мера Кривого Рогу, керівника регіонального ОПЗЖ. Дане вбивство – результат злочинної політики та дій влади Зеленського", – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що в нинішніх умовах при такій владі громадяни країни не можуть вважати себе в безпеці.

"Сьогодні в Україні ніхто не захищений, кожен може стати жертвою катів, які збожеволіли від своєї безкарності!" – зазначив політик.

При цьому опозиціонер додав: "Запам'ятайте! Якщо мене знайдуть мертвим і скажуть, що це чергове самогубство – не вірте, мене вбили!" – підсумував він.

Як відомо, Костянтин Павлов був виявлений на веранді будинку у селі Вільне в передмісті Кривого Рогу, поруч була рушниця. Слідство розглядає подію як вбивство – розпочато кримінальне провадження за ст. 115 КК України. Президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір заслухати звіт керівників правоохоронних структур щодо цього інциденту.