Через стрімке поширення штаму Омікрон Україна закриває кордон для громадян із низки африканських країн

Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Урядовий портал

Громадяни України, які повертаються з цих країн, повинні будуть пройти обов’язкову самоізоляцію протягом 14 діб

Через стрімке поширення штаму коронавірусу "Омікрон" Україна закриває свої кордони для громадян із низки африканських країн. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання уряду. 

"Для того, щоб запобігти поширенню нового штаму коронавірусу в Україні, сьогодні приймемо постанову, якою буде заборонений в'їзд українським кордоном іноземним громадянам з країн, де зафіксовано поширення нового штаму. Це ПАР, Ботсвана, Мозамбік, Зімбабве, Набімія і низки інших африканських країн", - зазначив Шмигаль.

Також, за словами прем’єр-міністра, громадяни України, які повертаються з цих країн, повинні будуть пройти обов’язкову самоізоляцію протягом 14 діб.

Нагадаємо, 24 листопада британські вчені повідомили про появу нового штаму коронавірусу, який може бути небезпечнішим за попередні варіанти COVID-19. Вірус має понад 30 мутацій у шиповидному білку, а отже може бути стійким до наявних вакцин і антитіл. Про те, чим небезпечний коронавірус "Омікрон" і яких країн він дістався - читайте в нашому матеріалі

Новини за темою: Пандемія COVID-19: ВООЗ проти створення нової вакцини через штам "Омікрон"

Також нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що у світі не зареєстровано жодного випадку смерті пацієнта з виявленим штамом коронавірусу "Омікрон".