Бустерна вакцинація: Трєтю дозу можуть вводити через 9 місяців після другого щеплення

вакцинація
Фото з відкритих джерел

Міністр заявив про технічну готовність до запровадження бустерної вакцинації

В Україні бустерне щеплення проти COVID-19 можуть дозволити через 9 місяців після повної вакцинації. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в кулуарах Верховної Ради. Трансляцію вів телеканал UkrLive.

За словами Ляшка, практика бустерної вакцинації через 9 місяців після повного курсу щеплення застосовується і в Європейському Союзі. В Україні можуть прийняти відповідне рішення, але спочатку його на офіційному рівні повинні затвердити у ЄС.

"Ми і технічно готові, і плюс наявність вакцин також каже, що ми можемо будь-якої миті запустити бустерну дозу та розширити вікову категорію", - висловився міністр.

Нагадаємо, нещодавно Віктор Ляшко заявив, що в Україні з січня-лютого наступного року можна буде отримати бустерну дозу вакцини проти коронавірусу. Бустерні щеплення обіцяли запровадити, коли 60% населення отримають хоча б одну дозу.

Новини за темою: Ляшко: Із січня можна буде отримати бустерну дозу вакцини проти коронавірусу

Раніше головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, що МОЗ ще розглядає рекомендації Національної групи експертів щодо бустерної вакцинації від COVID-19. За його словами, про бустерну дозу для всіх охочих поки не йдеться.