100 днів Баканова: У СБУ заявили, що заборонили в'їзд в Україну 9 співробітникам російських спецслужб

Іван Баканов. Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Іван Баканов. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Вони проводили розвідувально-підривну діяльність проти України

Служба безпеки України заборонила в'їжджати на українську територію 9 громадянам РФ, які є співробітниками російських спецслужб.

Про це заявив голова відомства Іван Баканов.

Так, з вересня цього року було заборонено в'їзд на територію України 283 іноземцям, серед яких дев'ятеро є діючими співробітниками ФСБ РФ, що проводили розвідувально-підривну діяльність проти нашої країни.

У той же час на українську територію не пустили й 9 журналістів з пропагандистських російських ЗМІ.

Крім цього, Баканов зазначив, що за 100 днів роботи Служби безпеки було розпочато 101 кримінальне провадження у сфері протидії тероризму та захисту територіальної цілісності України, нейтралізовано потужне хакерське угруповання і "ботоферму", через яку хакери організовували масову реєстрацію фейкових акаунтів у соціальних мережах та активно надавали послуги російській стороні та особам, причетним до діяльності так званої "ДНР".

"За 100 днів роботи Служба безпеки України довела, що здатна системно і ефективно протидіяти іноземним спецслужбам та досягати вагомих результатів у сферах захисту національної безпеки, боротьби з тероризмом та кіберзагрозами", - сказав голова відомства, коментуючи 100 днів своєї роботи на посаді.

Нагадаємо, 29 серпня новим очільником СБУ став Іван Баканов. За таке рішення проголосували 319 обранців.

У свою чергу Баканов пообіцяв скоротити штат СБУ і підвищити зарплати у відомстві.