Українку знову визнали найкращою каратисткою світу

Одеситка Анжеліка Терлюга перемогла у Парижі на етапі Karate1 Premier League у ваговій категорії до 55 кг / WKF
Одеситка Анжеліка Терлюга перемогла у Парижі на етапі Karate1 Premier League у ваговій категорії до 55 кг / WKF

Анжеліка Терлюга вже очолювала світовий рейтинг у 2018 році

Оновлений рейтинг спортсменів Всесвітньої федерації карате (WKF) у ваговій категорії до 55 кг знову очолила українка Анжеліка Терлюга. Про це йшлося на офіційному сайті WKF.

Як зазначається, українська спортсменка визнана найкращою у світі, попри те, що не змогла перемогти на Олімпіаді та чемпіонаті світу.

При цьому, першим місцем на обох змаганнях вона поступилася представниці Болгарії Івет Горановій, яка посідає десяту сходинку в рейтингу каратистів.

Також у світовій класифікації Терлюга випереджає каратистку з Бразилії Валерію Кумідзакі, а також росіянку Анну Чернишову.

Зокрема, вперше українка очолила світовий рейтинг ще у 2018 році.

Водночас топ-10 рейтингів WKF увійшли ще п'ять українських спортсменів.

Так, Станіслав Горуна посів третє місце в рейтингу у вазі до 75 кг. Різван Талібов - на шостому місці у вазі від 84 кг. Аніта Серьогіна, яка нещодавно завоювала срібло чемпіонату, піднялася на шосте місце в категорії до 61 кг. Галина Мельник - сьома (в/к до 68 кг), а Катерина Крива - дев'ята (в/к до 50 кг).

Довідка:

Анжеліка Терлюга - заслужений майстер спорту України з карате та триразова чемпіонка Європи в особистому куміте (2017, 2018 і 2019 роки).

Крім цього, в її активі срібло і дві бронзи ЧЄ і срібло на Європейських іграх.

А також Терлюга першою в історії українського карате завоювала олімпійську ліцензію. На Олімпіаді в Токіо виграла срібну медаль, яка стала першою олімпійською нагородою для України в карате.

Новини за темою: Анжеліка Терлюга виграла "срібло" на турнірі Прем'єр Ліги Karate 1 в Парижі

Нагадаємо, що раніше українка Мар'яна Шевчук виграла чемпіонат світу з парапауерліфтингу у ваговій категорії до 50 кг. Вона побила власний світовий рекорд, коли взяла 133,5 кг в останній спробі.