Чемпіонат світу з хокею: Молодіжні змагання скасували через коронавірус

Хокей Чемпіонат світу
У фіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею запекла боротьба точилася на кожному клаптику льодового майданчика Ostravar-Arena championat.com

Гравці кількох команд захворіли, через що збірні отримали технічні поразки

Рада Міжнародної федерації хокею (IIHF) відмовилася від подальшого проведення молодіжного чемпіонату світу. Про це повідомила пресслужба організації.

Зазначається, що рішення прийняли на тлі поширення варіанту COVID-19 "Омікрон". Чемпіонат розпочався 26 грудня в Канаді. Згідно з правилами турніру цього року, якщо в команді виявили коронавірус, їй зараховували технічну поразку і відправляли на карантин.

Таким чином, 28 грудня через випадки коронавірусу технічну поразку здобула збірна США, а наступного дня - команди Чехії та Росії.

Згодом IIHF провела нараду з приводу доцільності подальшого проведення молодіжного чемпіонату світу.

Зауважимо, що молодіжний чемпіонат світу проходить щорічно з 1977 року. Раніше його жодного разу не скасовували, зокрема під час пандемії коронавірусу.

Новини за темою: У Канаді встановили абсолютний світовий рекорд за тривалістю хокейного матчу

Нагадаємо, нещодавно хокеїсти молодіжної збірної України U20 перемогли команду Франції у своєму третьому матчі молодіжного чемпіонату світу у Дивізіоні 1B у Таллінні. Зустріч завершилася з рахунком 7:6.