Політичний експерт: Понад 450 тисяч домогосподарств купуватимуть газ по 48 гривень за куб

Світлана Кушнір
Світлана Кушнір Перший Незалежний

Як зазначила експерт, якщо зараз не втрутитися в цю ситуацію, люди будуть мерзнути у своїх холодних домівках

Україні 457 тисяч домогосподарств будуть змушені купувати газ по 48 гривень за кубічний метр. Про це повідомила політичний експерт Світлана Кушнір.

"Ми розуміємо, що півтора мільйона українських громадян зараз мають знайти десь за кожен куб газу по 47 гривень. Це при тому всьому, що постачальником "останньої надії" став "Нафтогаз". Зараз мені цікаво, як буде діяти НКРЕКП, і як буде діяти Кабінет міністрів і Міненерго, тому що це - надзвичайна ситуація в енергетиці..." - сказала Кушнір.

Як зазначила експерт, якщо зараз не втрутитися в цю ситуацію, люди будуть мерзнути у своїх холодних домівках.

"Питання. Кому вони подякують? Вони не загадають Шмигаля, вони не згадають Германа Галущенка, вони навіть, можливо, Вітренка таким "незлим тихим словом" не згадають. Вони будуть говорити, що їм газ персонально не дав Володимир Зеленський, бо дуже добре свого часу розпіарено було, що "Не хвилюйтеся, у два рази зменшимо платіжку, не хвилюйтеся, ми підпишемо договори з "Нафтогазом" і куб газу для вас буде вартувати 7 грн 90 коп..." - сказала вона.

Кушнір заявила, що зовсім скоро люди побачать зовсім іншу ситуацію й інші цифри, які будуть їх лякати.

"Тоді доведеться нагадати президенту Зеленському, що колись він обіцяв, що жодна бабуся після того, як він стане президентом, не буде зустрічати платіжку з заспокійливим, а буде радісно йти в магазин і купувати м'ясо, молоко, яйця, можливо, навіть червону ікру, бо скоро Новий рік", - повідомила політичний експерт.

За словами Кушнір, ситуація з енергетичною кризою вдарить по кожному з нас. Кожна родина, кожна доросла людина в Україні буде платити за непрофесіоналізм і відсутність продуманої політики.

Новини за темою: Тарифи на розподіл газу: В Україні з 1 січня набудуть чинності нові ціни

Нагадаємо, нещодавно Національна комісія регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) попередньо схвалила нові тарифи на розподіл газу, які набудуть чинності з 1 січня 2022 року. Про те, наскільки може змінитися вартість розподілу, читайте тут.