Накопичувальна пенсійна система в Україні запрацює лише через 15 років, - Розенко

Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: apostrophe.ua
Колишній віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: apostrophe.ua

Накопичувальна пенсійна система в Україні запрацює лише через 15 років, тому що в неї почнуть вкладати люди, яким нині 45 років. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив колишній віцепрем'єр-міністр України Павло Розенко. 

"Накопичувальна система буде працювати для людей, і почнуть вкладати в накопичувальну систему люди, яким сьогодні 45 років і молодше, розумієте? Тобто реально, так, її треба запроваджувати, так, над нею треба працювати, так, її треба запускати, але вона почне працювати через 15 років", - зазначив посадовець.

Як повідомив колишній віцепрем'єр-міністр, коли влада говорить, що для пенсіонерів зробить накопичуальну систему, то вона просто бреше. 

"Коли влада нам говорить про те, що для дітей ми зробимо економічний паспорт, а для пенсіонерів накопичувальну систему, вона нам просто бреше. Тому що і одне, і інше запрацює через 15 років", - уточнив він.

Новини за темою: Накопичувальна система не вирішує питань нинішніх і майбутніх пенсіонерів, – Розенко

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує до 10 грудня внести до Верховної Ради законопроєкт про економічний паспорт українця. 

Згодом у Раді уточнили, що, згідно із цією ініціативою, діти, які матимуть економічний паспорт, отримуватимуть на спецрахунки кошти від рентних платежів. На момент досягнення повноліття вони матимуть по 10 тисяч доларів.